Agencja Celna Alfa – jesteśmy dla Was od 2004 roku!

Agencja Celna Alfa rozpoczęła swoją działalność w marcu 2004 roku.

Od tego czasu nieustannie poszerzamy swoją ofertę, oferując serwis we wszystkich procedurach celnych i kompleksową obsługę celną obrotu towarowego z zagranicą, towarów przewożonych drogą lądową, morską i lotniczą.

Reprezentujemy Klientów w postępowaniach celno – skarbowych prowadzonych przed organami celno-skarbowymi oraz podczas kontroli celno – skarbowych.


Agencja Celna Alfa jest licencjonowaną agencją celną. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy zespół doświadczonych agentów celnych, którzy dzięki ciągłemu dokształcaniu się w zakresie nieustannie zmieniających się przepisów celnych, gwarantują realizację usługi na najwyższym poziomie.

Agencja Celna Alfa z Certyfikatem AEO

Agencja Celna Alfa posiada status zaufanego przedsiębiorcy (AEO), co pozwala na skrócenie formalności celno-skarbowych i daje Państwu gwarancje potwierdzone pozwoleniem organów celno-skarbowych, że:

  • nie mamy na koncie przestępstw karno-skarbowych lub powtarzających się naruszeń przepisów prawa celnego i przepisów podatkowych;
  • posiadamy wysoki poziom kontroli swoich operacji i przepływu towarów zapewniony poprzez system zarządzania ewidencją handlową;
  • mamy udowodnioną wypłacalność;
  • spełniamy praktyczne standardy w zakresie kompetencji i kwalifikacji zawodowych bezpośrednio związanych z prowadzoną działalnością.

Nasze wartości

Nasze kluczowe wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy:

Close Menu